+420 734 521 465
Vyhledávání

Trubkové spojky

Trubkové spojky - 1

Trubkové spojovací fitinky FITOK

Prvky FITOK jsou technologicky nepokročilejším produktem na trhu. Jak po stránce materiálové, tak i po stránce zpracování se jedná o špičku na současném trhu. Proto jsou nejčastěji používány v plynárenském, petrochemickém, farmaceutickém průmyslu ale i ve výzkumu a vývoji a mnoha jiných průmyslových odvětvích. 

Nabízejí širokou škálu různých variant, tak aby bylo umožněno zreailizovat i tu nejtěžší instalaci. Pokud je kladen důraz na kvalitu, bezpečnost a životnost instalace pak je FITOK správnou volbou. Použití dvouprstýnkového principu instalace Vám zajistí jednoduchou instalaci všech dílů a současně i jejich snadnou rozebiratelnost.

  • Spojky nabízíme převážně v rozměrech 1/16 "- 2" a 2 mm až 50 mm.
  • Velikosti závitu jsou od 1/16 "do 2"
  • Typy závitů: NPT, BSPP (G), BSPT (R), metrické, SAE / MS
  • Materiály: převážně nabízíme nerezové materiály jako S304, S316, S316L, ale je možné nabídnout i materiály jako Mosaz, Monel, Hastelloy, Duplex, uhlíková ocel, PTFE, PA a mnoho dalších

Ke stažení

Mám zájem

Rychlý kontakt

+420 734 521 465

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.