+420 734 521 465
Vyhledávání

O společnosti

O společnosti

Společnost AirGas vznikla v roce 2018 ze samostatné divize TD-FS po 5 letech jejího úspěšného působení na trhu. Divize TD-FS byla založena jako samostatná organizační jednotka společností TD-IS, s.r.o., o jejíž zkušenosti a zázemí se opírá současná společnost Airgas s.r.o.

Obchodním ředitelem společnosti AirGas, s.r.o. je Ing. Pavel Petrák, MBA, který disponuje mnohaletými zkušenostmi v oboru. Řadu let působil ve firmě Ventile a Fittings Praha, tehdy autorizovaným distributorem firmy Swagelok, která je také jedním z výrobců systémových komponent pro fluidní systémy.

Charakteristika

AirGas v současné době distribuuje produkty na trhu v Polsku, České republice a Slovenské republice. Našim zákazníkům nabízíme široké portfolio produktů obsahující ventily, fitinky, hadice, ale také například impulsní potrubí, nářadí atd. Naší přidanou hodnotou je, že tyto produkty nabízíme v nejlepší kvalitě (stejné nebo vyšší než konkurenční firmy) za zcela jedinečné ceny. Všechny produkty jsou kompatibilní s výrobky konkurenčních společností z hlediska rozměrů a technických vlastností. Toto je stvrzeno certifikátem zaměnitelnosti od společnosti TUV.

Rychlý kontakt

+420 734 521 465

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.